HS Portal

Velké prosklené plochy jsou především designovou záležitostí a právě proto musí být řešeny do posledního detailu. Dřevěné systémy zdvižně posuvných dveří HS Portal to je dokonalé spojení krásy přírodního dřeva, jednoduché a spolehlivé funkčnosti a výborné tepelné izolace.

posuvdvr[1]Pokud toužíte po tom, aby průchod z interieru do zahrady nebo na terasu byl volný, bez prahů a překážek, pak HS Portal je právě pro Vás. Oslovíte poptávkou a naši odborní konzultanti Vám vysvětlí detaily a poradí Vám nejlepší možnosti řešení.

HS Portal se od klasických posuvných dveří liší v tom, že dveření křídla jezdí v masivním rámu, který je do podlahy zabudován bez vyčnívajícího prahu. Nic tedy neruší harmonický vzhled ze všech úhlů pohledu.

Velké prosklené plochy v současnsoti již nejsou hrozbou pro tepelné úniky. Zdvižně posuvné dveře HS Portal se dodávají s kvalitním izolačním zasklením, které dokonale ochrání Váš domov. Velké prosklené plochy dodají interiéru dostatek světla a umocní pocit otevřeného prostoru. Úzké rámy dveřního systému zbytečně nezužují prosklený prostor a působí vzdušně a velmi elegantně.

Dveře HS Portal – design bez omezení

Masivní konstrukce dřevěného profilu zaručí dlouhodobou tvarovou stabilitu a spolehlivou funkčnost. Kvalitní použité materiály a kování zaručí, že i dveřní křídla velkých rozměrů o váze až 300 kg se v rámu pohybují bezchybně a spolehlivě chrání interier před prachen, vlhkem i chadem.

ZZ2[1]HS Portály vyrábíme z profilů stavební tloušťky 68, 78 i 96 mm. Provedení může být ve variantě s jedním posuvným nebo až čtyřmi posuvnými křídly.

Maximální možné rozměry 2,8 x 6,7 m vycházejí plně vstříc moderní architektonické koncepci s velkými prosklenými plochami. Protože jde o velmi speciální řešení dveří je vždy nezbytná konzultace s naším odborníkem, který Vás seznámí s individuálními možnostmi vhodnými právě pro Vás.