Dřevěné dveře OTHERM

VD4[1]Dveře jsou vizitkou každého domu a výrazně ovlivňují jeho vzhled. Vítají návštěvníky a měly by dobře chránit před těmi, kteří přicházejí s nečestnými úmysly.

Dřevěné dveře nabízíme ve čtyřech variantách provedeníDESIGN, DESIGN 42, RD KLASIK a NOVODESIGN. Oslovte nás poptávkou a můžete mít  vchodové dveře, které Vám budou sousedé závidět.

Vyrobíme Vám také originální dveře podle Vašeho vlastního návrhu.

Dřevěné vchodové dveře jsou vyráběny z vícevrstvého lepeného profilu stavební hloubky 68 mm. Použití masivních prvků zaručuje vysokou pevnost a tvarovou stabilitu dveří. Do dřevěného rámu jsou vkládány izolační výplně podle přání zákazníka. Výplně jsou buď z izolačního skla, nebo dřevěné vyplněné polyuretanovou izolací.

Typy vchodových dveří

Skleněné výplně dodáváme v provedení s ornamentálním, bezpečnostním, reflexním nebo zvukově izolačním dvojsklem (Ug=1,1 W/m2K). Dřevěné výplně, které mají uvnitř tepelně izolační výplň (U=1,1 W/m2K), jsou nabízeny buď v hladkém provedení, s kazetami nebo s imitací palubek.

Vchodové dveře jsou vyráběny ve variantě jak dovnitř tak ven otvíravé. Z hlediska estetického je možné zvolit dveře klasické jednokřídlé, ale i dvoukřídlé.

Na míru vyrobíme také celé vstupní portály s bočními světlíky i nadsvětlíky. Konkrétní vzhled přizpůsobíme každému typu stavby.

Ke vstupním portálům pro bytové domy zajistíme také kompletní vybavení schránkami, madly apod. Pro domácnosti nabízíme také ozdobná klepadla, rozety, kukátka atd.