Posuvné systémy

Posuvné dřevěné systémy v nabídce značky OTHERM splňují požadavky na architektonická řešení moderních interiérů. Nabízejí spolehlivé řešení pro velké prosklené plochy, bez kterých se dnes neobejde prakticky žádná moderní stavba. Velmi žádané jsou zejména zdvižně posuvné dveře HS PORTAL, které jsou moderním trendem řešení velkých prosklených ploch.

RD%20Brno%20-%203[1]Zadejte v poptávce do poznámky, že máte zájem o tyto systémy a naší odborníci pro Vás najdou to pravé optimální řešení.

Posuvné a skládací systémy najdou uplatnění nejen jako předěl mezi interiérem a venkovním prostředím, ale uplatní se i v interiéru, jako vstup do zimní zahrady. Díky moderním konstrukcím a možnostem výběru izolačního zasklení mají posuvné systémy vynikající tepelně izolační vlastnosti a poskytují výbornou ochranu před deštěm, prachem i větrem.

Eurohranoly umožňují vyrábět posuvné dřevěné a skládací systémy ve velkých rozměrech. Kvalitní kování zaručuje perfektní dlouhodobou funkčnost a snadné ovládání. Špičková povrchová úprava to je jistota, že při minimálních nárocích na údržbubudou dveře prakticky neomezeně dlouho sloužit.

Podstránky