Hliníková okna OTHERM

Hliníková okna OTHERM se svými užitnými vlastnostmi a vzhledem řadí mezi luxusní a reprezentativní prvky každé stavby. Hliník předčí ostatní materiály svou vysokou pevností, odolností proti povětrnostním vlivům a neomezenou životností.

Vedle elegantního vzhledu poskytuje hliník také variabilitu zpracování a vynikající tepelnou izolaci. Velkou předností je absolutní bezúdržbovost. To je tyto produkty předurčuje i tam, kde je velká frekvence používání nebo hrozí větší opotřebení nebo nešetrný přístup.Hliníková okna se používají především v komerčních budovách, ale v poslední době jsou i hitem v moderních rodinných domech.

ŘEZ HLINÍKOVÝM OKNEM

  1. Izolační dvojsklo či trojsklo s inertním plynem (argon).
  2. Interiérové a exteriérové zasklívací těsnění
  3. Zasklívací lišta Všechny zasklívací lišty jsou opatřeny identickým zámkem, který se „zaklapne” do příslušné drážky v křídle nebo ve fixním rámu.
  4. Plastový distanční rámeček Výrazně omezuje tvorbu kondenzátu na okraji skla.
  5. Pěnová izolace skla Výrazně omezuje tepelný prostup v oblasti kolem zasklení.
  6. Hliníkové profily s přerušeným tepelným mostem Nabízí moderní vzhled a neomezenou životnost hliníkových oken OTHERM.
  7. Přerušení tepelného mostu Je provedeno pomocí polyamidového můstku. Polyamid vyztužený skelnými vlákny zajišťuje pevné a trvanlivé spojení hliníkových komor.
  8. Středové těsnění Utěsňuje prostor mezi rámem a okenním křídlem hliníkového okna OTHERM, zabraňuje prostupu dešťové vody do interiéru.
  9. Dorazové těsnění Obíhá po obvodu celého křídla hliníkového okna OTHERM. Zajišťuje dodatečné utěsnění okna a snižuje prostup hluku.

Podstránky