O nás

Proč prodáváme právě okna?

Okna činí z budovy domov. Bez nich by budova byla jen velkou krabicí, ve které by se člověk mohl schovat před nepřízní venkovních živlů. Mohl by si tam sice vařit i v klidu usínat, ale byl by osamělý a zavřený v temnotě. Právě tyto sklem zapečetěné otvory jsou již po staletí hlavním zdrojem světla v obydlí. Dodávají uzavřeným prostorům tolik vytouženou vzdušnost, volnost a zároveň zajišťují bezpečí. Díky nim je možné vyhlédnout za hranice 4 stěn a radovat se z krásného počasí venku, ale zároveň zůstat pěkně v suchu a v teple.

My si velmi dobře uvědomujeme důležitost oken ve stavbách, a tak jsme se rozhodli, že se spojíme s nejlepším tuzemským výrobcem oken – společností OTHERM. Díky jejich technologii bezpečnostního kování můžeme, již od roku 1997, přinášet teplo a bezpečí do stovek domácností v širokém okolí naše krásného kraje.

Po několika letech velmi plodné spolupráce jsme mohli vybudovat nové sídlo naší firmy v malebné vesničce Mikulovice nedaleko krajského města Pardubice. Součástí tohoto sídla je i vzorkovna, ve které se můžete na naše nabízené produkty podívat zblízka. Rádi Vás zde provedeme a vysvětlíme v čem přesně spočívají klady i zápory jednotlivých variant.

Současně spolupracujeme i s několika dalšími firmami, jako například s firmou Finstral nebo s firmou Kružík. U všech dodavatelů samozřejmě klademe důraz na kvalitu, tudíž všechny produkty v naší nabídce musí být označeny důležitými certifikáty a 14001. V roce 2018 jsme díky osobitému přístupu k zákazníkům získali ocenění Spolehlivá firma a neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb.

Nezajišťujeme jen okna. My zajišťujeme, abyste se doma cítili jako doma!

Naše realizace

Rodinný domek Pardubice

DÍKY NAŠIM OKNŮM DRŽÍ I TENTO MALEBNÝ BYT TEPLO DOMOVA

Sport bar

úTULNÝ PODNIK, KTERÝ JSME ZÚTULNILI OKNY OD NÁS

Bytové jednotky

NEDĚLÁME JEN ŘEŠENÍ PRO DOMY, MÁME ZKUŠENOSTI I S BYTOVÝMI JEDNOTKAMI

Rodinný domek Pardubice

Kompletní dveře I okna

Zobrazit další realizace

Důležitá je pro nás Vaše spokojenost!

Více než 6 let používám Okna Otherm, kvalita a udržování tepla je nepřekonatelná.

"

Více než 6 let používám Okna Otherm, kvalita a udržování tepla je nepřekonatelná.

"

Rádi Vám s výběrem pomůžeme osobně!
Můžete nám napsat nezávaznou zprávu

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.