Plastová okna OTHERM

Při výběru plastových oken volte profilový systém a typ zasklení podle toho, co od plastových oken očekáváte. Parametry oken volte s ohledem na hlukovou, povětrnostní zátěž, pamatujte ale také na vybavení bezpečnostními prvky proti vloupání do bytu atd.

Řez plastovým oknem

 1. Izolační dvojsklo či trojsklo s inertním plynem (argon)

 2. Zasklívací lišta
  je vyráběna s těsněním koextrudovaným ze speciálního měkčeného plastu a je opatřena zámkem, který se „zaklapne“ do příslušné drážky v okenním křídle.

 3. Plastový distanční rámeček
  zajišťuje „teplý“ okraj skla. Okna OTHERM jsou standardně dodávána s distančním rámečkem.

 4. Plastové profily okenních systémů s 5 komorami
  s hloubkou 73 – 76 mm. Klasické tvary s lehce zaoblenými hranami. Dokonalé linie a plochy bez drážek zaručují snadnou údržbu oken OTHERM. Nabízíme také 7komorový profil ZETA s hloubkou 76 mm.

 5. Trojité či dvojité těsnění na křídle a v rámu
  z kvalitního materiálu. Optimální přítlačné sevření zajišťuje výbornou těsnost plastových oken a hliníkových oken OTHERM i při hnaném dešti. Systém s dorazovým těsněním v rámu i na křídle okna nabízí velmi dobré vlastnosti a snadnou údržbu díky jednoduchým tvarům.

 6. Drážka pro celoobvodové kování
  stříbrné barvy s integrovanou pojistkou proti nesprávné manipulaci a s řízenou mikroventilací. Speciální hříbkovité čepy bezpečnostního kování garantují zvýšenou odolnost oken OTHERM proti vloupání.

 7. Speciálně tvarovaná ocelová pozinkovaná výztuha
  v rámu i v křídle zajišťuje vynikající vlastnosti plastových oken a hliníkových oken OTHERM a jejich tvarovou stálost.

Podstránky