Okenní a dveřní systémy Finstral

Finstral patří mezi největší výrobce v Evropě a díky svým dlouholetým zkušenostem (založeno v roce 1953) a neustálým rozvojem výroby určuje trend v okenních a dveřních systémech. Jedná se spíše o nadstandardní systémy, které se od ostatních výrobců liší:

  • v designu (těsnění, meziskelní rámečky a krytky pantů jsou sladěny s barvou profilu)
  • v provedení (skrytá křídla, jemně předsazená křídla, hliníkové či dřevěné opláštění)
  • v možnostech (minimální a maximální rozměry, atypická okna a dveře, plastové doplňky)
  • v zárukách (na celý systém je poskytována záruka 10 let včetně servisu)
  • v kování (standardně dodávána energeticky úsporná ventilace „léto/zima“ místo klasické mikroventilace)

Nabízené okenní a dveřní systémy  FinstralS 200 – 5/7 komor. plastový systém se středovým a třetím těsněním a stavební hloubkou 72 mm  S 200 KAB – 6/8 komorový plastový systém opláštěný hliníkem z exteriéru S 200 Nova-line – 5/7 komorový plastový systém se skrytým křídlem z exteriéru S 200 Nova-line KAB – nadstandardní kombinace dvou předchozích systémů TOP 90 Step-line – 6/7 komor. plast. systém se středovým a třetím těsněním a stavební hloubkou 90 mm TOP 90 KAB – 7/8 komor. plast. systém opláštěný hliníkem z exteriéru TOP 90 Nova-line – 6/7 komor. plast. systém  se skrytým křídlém z exteriéru TOP 90 Nova-line KAB – nadstandardní kombinace dvou předchozích systémů  Lignatec 200 – plastový systém se středovým a třetím těsněním opláštěný dřevem z interiéru (jasan, buk) Lignatec 200 nova-line – plastový systém opláštěný dřevem z interiéru a se skrytým křídlem z exteriéru  Lignatec 200 nova-line KAB    – plastový systém opláštěný dřevem z interiéru, se skrytým křídlem z exteriéru a opláštěným rámem z exteriéru Posuvné systémy Finstral AST – posuvně výklopné balkónové dveře do délky 3m (část je pevně zasklená, část je paralelně posuvná a sklopná) HST – bezbariérové posuvné stěny až do 5,9m délky (bez možnosti ventilace)

bezbariérový práh u HST posuvných dveří HST posuvné dveře KAB opláštěné hliníkem

Detail bezbariérového prahu posuvných dveří HST Finstral   HST dveře s hliníkových opláštěním Novinkou značky FINSTRALje systém FIN project s plastovým jádrem opláštěný oboustranně hliníkem s možností libovolné barevné kombinace s dokonalými tepelně izolačními vlastnostmi. Tento systém plně nahrazuje hliníkové okenní a dveřní systémy po statické stránce a zároveň využívá izolačních vlastností kvalitních plastových profilů.FIN project Classic line – plastové jádro oboustranně opláštěné hliníkem s jemným předsazením křídla s Uw 1,2 až 0,85. Venkovní pohled na celé okno si můžete prohlédnout zde. FIN project Nova-line – plastové jádro oboustranně opláštěné hliníkem se skrytým křídlem s Uw 1,2 až 0,83. Venkovní pohled na celé okno si můžete prohlédnout zde. FIN project Ferro-line – plastové jádro oboustranně opláštěné hliníkem s unikátním předsazením křídla s Uw 1,2 až 0,85. Venkovní pohled na celé okno si můžete prohlédnout zde. FIN project Twin-line Nova – kombinace systému Nova-line a meziskelní žaluzie v trojskle. Venkovní pohled na celé okno si můžete prohlédnout zde.

Katalog Finstral S 200 ke stažení zde

Hliníkové opláštění Finstral s naklapávací sítí proti hmyzu

hliníková imitace,plast šedý Finstral