Ploty

V nabídce hliníkových plotů Vám nabízíme celkem 24 základních motivů. Naše ploty se tak dělí do čtyř řad: Plaňkové ploty, Tyčkové ploty, Kombinované ploty a Okenicové ploty. Skvělé oplocení vašeho domu, chaty či zahrady…

U všech těchto typů plotů si ale můžete navrhnout vlastní řešení. Naše ploty jsou tím pravým pro oplocení vašeho domu, chaty či zahrady.
Každý si tedy jistě vybere plot dle svých představ. Ve všech typech plotových polí Vám samozřejmě dokážeme vyrobit i brány a branky pro kompletní oplocení Vašeho domu.

 

Ploty plaňkové

016standardně jsou dodávány ve třech RAL barvách a třech dřevodekorech. Na přání je možno práškové nalakovat v jakékoli standardní barvě, případně potáhnout exterierovou folií v široké škále dekorů. Plaňky je možné zakončit rovně, případně obloukem.

Ploty tyčkové

014standardně jsou dodávány v šedé a černé barvě s jemnou krupičkovou strukturou. Na přání je možno v jakékoli RAL barvě. Zakončení tyček je možné provést různými koncovkami, případně jejich kombinací.

 

Ploty kombinované

019vznikly kombinací tyčkového a plaňkového plotu. Barevné kombinace a způsob zakončení jak planěk tak tyček je dán těmito typy plotů.

 

Ploty okenicové

P1030354design těchto plotů vám dodá dostatečnou míru soukromí a současně originalitu. Opět si můžete vybrat v základu dvě barvy RAL a tři dřevodekory. Samozřejmostí je jak u všech ostatních typů oplocení výroba branky a brány ve stejném designu.