Průvodce výběrem

1

Co sháníte?

Nejprve je třeba zvolit materiál, ze kterého budou vaše okna vyrobena. Plastový rám je standartem na mnoha nových stavbách. Je levný, lehký a jeho nespornou výhodou je, že se snadno očistí od jakékoli nečistoty. Pokud máte radši klasiku, určitě neváhejte a zvolte dřevěný rám. Dřevo vypadá skvěle téměř na jakékoli budově. Další možností je kombinace dřeva a hliníku, hliníková vrstva velmi usnadní údržbu oken. Hliníková konstrukce spolu s velmi vysokou kvalitou přinese i minimální nároky na údržbu.
2

Typy zasklení

Tady je volba celkem jednoduchá. Dvojsklo je klasickou volbou pro většinu našich zákazníků. Trojsklo přináší lepší tepelné vlastnostni, zabezpečení i odhlučnění.
3

Specialní zasklení

Pro náročné nabízíme i specifické vylepšení oken. Pokud si nadevše ceníte bezpečnosti vás a vaší rodiny, pak je bezpečnostní zasklení jasnou volbou. Pokud chcete ušetřit na energiích, máme pro vás speciální zasklení s tepelnou ochranou, které vám pomůže udržet teplo domova pěkně uvnitř.
4

Profil

Ke každému materiálu nabízíme široké množství profilů, ze kterých je možno vybírat. V případě, že si nejste jistí tím, který profil je pro vás ten pravý, můžete se bez obav orátit na nás a my vám ZDARMA poradíme!